Contact

Porvoon Helluntaiseurakunta

Adlercreutzinkatu 31

06100 Porvoo

Toimistoaika

Ti klo 9-11

Laskutusosoitteemme

 

Käytössämme on sähköinen ostolaskujen käsittely. Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina mikäli mahdollista. Vastaanotamme laskuja myös pdf- tai jpg-muodossa sähköpostitse.

 

Laskutusosoite:

Porvoon Helluntaiseurakunta (y-tunnus 2816974-8)

Adlercreutzinkatu 31

06100 PORVOO

 

VERKKOLASKUT

Verkkolaskuosoite: 003728169748

Operaattori: HELSFIHH

SÄHKÖPOSTI

Sähköpostiosoite: porvoonhelluntaisrk@outlook.com

(Tähän osoitteeseen vain talousasioita koskevaa postia)

Srk tilinro:

FI37 4055 0012 6416 07

BIC: HELSFIHH (Aktia pankki Oyj)

Viitenumerot:

Lahjoitukset seurakuntatyöhön  1012

Lahjoitukset remonttirahastoon  7003

Ari Niemi, pastori
ari.niemi@porvoonhelluntaisrk.fi
puh. 045-1616390 
Kimmo Nykänen, vanhimmiston pj
Kimmo.Nykanen@porvoonhelluntaisrk.fi
puh. 040-5519170

Seurakunnan vanhimmisto / yhteystiedot


Hannu Lehto         hannu.lehto@ppc.inet.fi                                044 9753616
Kyösti Svart           kyostiporvoo@hotmail.com                          040 7317578
Juha Sonck             Juha.sonck@outlook.com                              040 7449878

Jim Hakola              jim.hakola@gmail.com                                  040 8383800

Kimmo Nykänen  Kimmo.Nykanen@porvoonhelluntaisrk.fi  040 5519170

Hans Suhonen       Hanssuhonen@hotmail.com                       050 4138279

Lauri Sorila             lauri.sorila@fida.info                                     050 5575654

  • Facebook Social Icon
Löydät meidät:
Adlercreutzinkatu 31
06100 Porvoo